Halkalı Pimapen Tamir Servisi

0
149

Pimapen Tamiri

Ev ve işyerlerimizin pencerelerinde kullandığımız pimapenlerde zaman zaman gerek yanlış kullanım, gerek olumsuz hava koşulları ve dış etmenler gerekse uzun süreli kullanım doğrultusunda birtakım sorunlar ortaya çıkabiliyor.
Pimapen pencerenin kapatılırken takılıp, kapanmaması, pencere kanat ayarlarının bozulması, pencerelerin soğuk sızdırması; sıklıkla karşılaşılan problemler listesinde başı çekiyor.
Bizler, pimapen tamiri halkalı hizmeti veren bir firma olarak, ev, işyeri ve diğer yaşam alanlarınızda kullandığınız pimapenlere dair her türlü sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturuyoruz.
Pimapen tamiri halkalı ihtiyaçlarınızda bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Pimapen Pencerelerde Sıklıkla Rastlanan Sorunlar Neler?
Pimapen pencerelerden içeri özellikle kış aylarında soğuk hava girmesi, müşterilerimizin en önemli şikayetleri arasında bulunuyor.
Bu sorun ile karşılaşan kişiler, genellikle contaları değiştirip, sorundan kurtulabileceklerini sanıyor.
Lakin çoğu zaman, conta değişimi pencereden içeri soğuk girmesini, pencerelerin üflemesini engellemiyor.
Bu sorunun tam anlamıyla çözülebilmesi için pencerelerin kilit karşılıklarının düzgün ve doğru bir şekilde yapılması gerekebiliyor.
Pencere kilit karşılıklarının ayarlarının bozulması, contaların vakumlama yeteneğini önleyerek, contaların aralarından içeri soğuk ve rüzgarın girmesine, sonuç olarak da pencerelerin ıslık sesi çıkarmasına yol açabiliyor.
Bununla birlikte montaj hataları, dış hava koşullarının çok çetin ve sert olması, kilit karşılıklarının kırılmış olması, montajlama sırasında vidaların kenar kısımlarının aşırı sıkılması, contaların uyumsuz ve aşırı yıpranmış olması vb. pek çok neden de pencereden soğuk ve rüzgarın sızması ile sonuçlanabiliyor.
Bu durumda sorunu çözmek amacıyla pencerelerde bant ve yapışkanlı contaların kullanılması, sorunu daha da büyütebiliyor.
Bu yüzden de pimapenlerin soğuk ve rüzgar sızdırması durumunda soruna kendiniz müdahale etmek yerine pimapen tamiri halkalı firmamıza danışmanız ve bizden hizmet almanız gerekiyor.

Pimapen Tamiri Neleri Kapsar? Neden Gereklidir?
Pek fazla önemsemediğimiz, aslında her yıl düzenli olarak bakımlarını yaptırmamız gereken pimapenler; ısı, gürültü ve hava kirliliği izolasyonuna yardımcı oluyorlar.
Bu yüzden pimapen satın alırken oldukça titiz davranmamız, 1. sınıf işçilik ile imal edilmiş pimapenleri tercih etmemiz gerekiyor.
Aksi halde kış aylarında soğuk havanın, yağmurun, tozun evlerimize ve diğer yaşam alanlarımıza girmesi riski ile karşılaşabiliyoruz.
Pimapenlerin periyodik olarak bakımlarının yapılmaması ve bakımlarının önemsiz bir ayrıntı olarak görülmesi, ileride ciddi sorunlara zemin hazırlayabiliyor.
Bizler, Pimapen tamiri halkalı firması olarak pimapen onarımının yanı sıra bakım ihtiyaçlarınızda da sizin yanınızdayız!
Hizmetimize dair ayrıntıları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

• Pencere ve kapı aksesuar değişimi
• İspanyolet mekanizma değişimi
• Cam değişimi
• Kol değişimi
• Kilit ve mekanizma değişimi
• Menteşe değişimi ve menteşe yağlama
• Conta kontrolü ve conta değişimi
• Kilit ve mekanizma yağlamaları ve ayarları
• Açılan kanatların takoz ayarları
• Pimapen iç ve dış izolasyonları
• Su tahliye deliklerinin kontrolü, bakımı
• Volkswagen sürme kapı ve pencere tamiri

Kısacası pimapen tamiri ve onarımı, oldukça detay isteyen bir durum olarak karşımıza çıkıyor.
Bu yüzden de pimapenlerinizin her kış öncesi bakım ve tamir işlemlerini eksiksiz bir şekilde yaptırmanız gerekiyor.
Aksi halde kış aylarında evin gereğinden fazla soğuk olması, yağmur damlalarının ve karın pencere kenarlarına dolması vb. pek çok sorun baş gösterebiliyor.
Bizler; profesyonel bir ekip ile hizmet veriyor, öncelikle bütçenizi gözetiyoruz. Bakım ve tamir işleminin yeterli olduğu durumlarda değişim yapmıyoruz. Böylelikle size ekstra bir masraf çıkarmamış oluyoruz.
Kış aylarınızda doğal gaz ve elektrik faturalarınızın kabarmasını önlemek, daha rahat ve sıcak bir kış geçirmek istiyorsanız; bizimle dilediğiniz zaman irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Son derece ekonomik olan pimapen tamiri halkalı fiyatlarımızdan sizler de yararlanabilirsiniz.