cam servisi beylikdüzü

0
523

Beylikdüzü’nde cam tamircisi olarak tamamına hizmet vermekteyiz. İşin küçüğü büyüğü farketmeden anında istediğiniz her ölçü ve modelde hizmet vermekteyiz. Ücretsiz olarak keşif imkanı ile yerinde teknik olarak bilgi sahibi ustalarımız sizleri bilgilendiriyor, anında fiyatlandırma çalışmasını yaparak sizlere sunuyoruz.

Beylikdüzü’nde camcı olarak cam tamiri, imalatı, satışı, montajı hizmeti verdiğimiz başlıca semt, mahalle ve yerler şu şekildedir; Gürpınar, Yakuplu, Barış, Cumhuriyet, Beykent, İhlas Marmarma, Adnan Kahveci, Büyükşehir, Kavaklı, Sahil ve tüm yerlerdir.

 

Şirketimiz başlıca; pvc ve ahşap pencere kapı camı, cam kapı, cam balkon, ısıcam, otomatik kapı, duşakabin, cam tuğla, menfez açma, çift cam, cam basamak, ikili çift cam arası jaluzi, çocuk güvenlik kilidi, bombeli ayna, trafik ve kavşak aynaları, güvenlik ayna sistemleri, cam merdiven, küpeşte korkuluk, pimapen, fıratpen camı tamiri, servisi, yaygın bayisiyle, uygun fiyatlarıyla, kırılma, çatlama, yeniden imalat, montaj hizmetini yılların verdiği deneyimle yapmaktadır.

Beylikdüzü’nde dekoratif ayna konusunda imalat ve satış yapmaktayız. Beylikdüzü’nde aynacı aradığınızda bizleri arayabilir, baklava ayna, dekoratif, varaklı, venedik, 3’lü, bronz, füme, şeffaf, özel kesim ayna, modern ayna modellerinin üretimini, imalatını, satışını yapmaktayız.

Cam işleme ürünleri olarak cama delik ve kanal açma, kumlama, bizote, buzlama, rodajlama işlemlerini de yapmaktayız.

Tüm ürünlerimiz Şişecam markalıdır. ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir. Kaliteli malzeme ile üretim gerçekleştirmekteyiz.

Bizlere anında ulaşabilir, mesleki bilgiye sahip ustalarımızdan her türlü teknik destek bilgisi alabilirsiniz.0532 588 03  94isicam-konfor-3-plus-trakya-cam-uretici-bayi-gurcam-2foteselli kapı

TEILEN
Önceki İçerikoda camı beylikdüzü
Sonraki İçerikihlas marmara panjur tamiri
Aslanpen Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri Pimapen tamiri, panjur tamiri, sineklik sistemleri. Detaylı bilgi almak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz. GSM: 0532 588 03 94 TEL: 0212 590 28 02 FAX: 0212 590 28 02